O nás

Vážení návštevníci webu Masáže Nitra .sk

Dovoľte, aby som sa Vám predstavil.

Volám sa Márius Tóth.

Mám 50 rokov. Práci odborného maséra sa venujem profesionálne dvanásť rokov.
Pôvodnou profesiou som agronóm a mám tiež pedagogické vzdelanie. Pracoval som vo výskume. Práca to bola zaujímavá, no vnútorne ma nenapĺňala.

Niekoľko rokov som žil v zahraničí, kde som dostal ponuku vyskúšať si prácu maséra – vraj mám na to vlohy.

Po návrate na Slovensko som absolvoval masérsku školu v Piešťanoch a dnes sa naplno venujem tomuto peknému, zaujímavému a užitočnému povolaniu.

Veľmi rád Vás privítam v priestoroch masážneho salónu v Nitre na Farskej 45, v priestoroch Aspira centra, na prvom poschodí.

Verím, že si z ponuky masáží vyberiete, budete sa cítiť príjemne a odídete oddýchnutí a plní energie. Teším sa na stretnutie s Vami.

• Získané certifikáty a osvedčenia si môžete pozrieť v položke Certifikáty.

Tu môžete nájsť viac informácií o mojich pracovných skúsenostiach a vybrané referencie od zákazníkov

Cenník masáží

Ponuka vykonávaných masáží

 

 


Dobrý deň, volám sa Tibor Zabák.

špecializujem sa na klasickú relaxačnú a športovú masáž. Pri každej masáži robím diagnostiku konkrétnych bodov, ktorých príčinou môže byť pocit nepohody, či bolesti a postupne ich všetky uvoľňujem vrátane ostatných svalových partií.

Používam účinné BIO oleje, ktoré pomáhajú k uvoľneniu tela, ale aj ducha.  Je pre mňa dôležité, aby výsledok mojej práce siahal nie len na povrch, ale kompletne regeneroval telo aj dušu ako celok. Absolvoval som skúšky  v Terapeuticko – mobilizačnom centre v Nitre.

Som umelecky a duchovne založený človek a túto energiu vkladám aj do mojej profesie. Zo skúseností mojich stálych klientov viem, že sa po masáži cítia oddýchnutí, ale zároveň plní energie. Presne to je pre mňa cieľom každého nášho stretnutia.

Rád Vás privítam v Nitre na Farskej ulici 45, v priestoroch známeho Regeneračného centra ASPIRA.

Objednávky prijímam na tel. 0944 078 053. Verím, že sa Vám u nás bude páčiť a teším sa na naše stretnutie.

 


 

Partnerské weby:

Masérska škola Remas

Masérska škola Remas